Rumpold
Provozovna Sušice

Byl překonán v Sušici světový rekord na 300 m překážek?

Sušická provozovna společnosti RUMPOLD-P s.r.o. se i letos podílela na finančním zajištění dalšího ročníku již tradičního Memoriálu Ladislava Nešpora a Ády Blahůta,


který se konal 14.5.2013 na sušickém stadionu. Je již tradicí, že se akce účastní i atleti, kteří úspěšně reprezentují naší republiku na světových soutěžích. Memoriál je historicky spojen s účastí atletických špiček jako je Dvořák, Šebrle, Hejnová, Rosolová, Maslák, Helcelet a mnoho dalších. I v Sušici předvádějí výkony světové úrovně.

V Šanghaji 18.5.2013 vyhrála Zuzana Hejnová 400 m překážek. Jen málokdo mohl být přímý divák, většina z nás to mohla vidět v televizi. Ale 14.5.2013 jsme mohli v Sušici vidět živě její výkon na 300 m překážek. Časem 38,75 s možná vytvořila světový rekord.

Cenou společnosti RUMPOLD byla v letošním ročníku vyhlášena disciplína 110 m překážek - muži. V naší disciplíně zvítězil Adam Sebastian Helcelet (14.38 s), na druhém místě skončil Jan Ján (14.55 s) a třetí byl Adam Nejedlý (14.64 s).

Jméno našeho vítěze zaznělo před několika dny ve sportovních zprávách. Na mítinku v Goetzisu vybojoval 4. Místo a ziskem 8075 bodů vytvořil osobní rekord. Velká naděje českého desetiboje. Dokáže navázat na medailové úspěchy Změlíka, Dvořáka a Šebrleho?

Vítězům blahopřejeme, všem účastníkům přejeme hodně úspěchů v další sportovní kariéře.   


Přihlášení | Powered by alphastudio ॥ Webmaster Michal Hrdina